2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Szydłowiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Szydłowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma działająca w branży produkcji paliw alternatywnych oraz recyklingu tworzyw sztucznych do swojego Oddziału w Szydłowcu poszukuje osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

 Zadania:

·         Bieżąca obsługa klientów

·         Przygotowywanie ofert handlowych, pism,

·         Współpraca z Zarządem w działaniach operacyjnych

·         Współpraca z innymi oddziałami Spółki

·         Rejestracja dokumentów w bazach elektronicznych

·         Stacjonarna obsługa klientów w zakresie oferty firmy

·         Obsługa programów branżowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności analityczne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Pracowitość i pozytywne nastawienie;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • terminowo wypłacane wynagrodzenia i nagrody;

  • świadczenia świąteczne;

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na życie.

Lokalizacja

Szydłowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szydłowiec
ID: 886024234