2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żywiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej , dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • Sporządzanie miesięcznych raportów rozliczeniowych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami i firmami zewnętrznymi

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Obsługa komputera , urządzeń biurowych oraz programu handlowo-magazynowego

  • Stosowanie się do procedur obowiązujących w firmie

  • Współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników.

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office

    Dbałość o jakość i terminowość powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kategorii B

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 891846382