2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Tatiana
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 499 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy na stanowisko administracyjno-biurowe:

Obowiązki:

·       koordynacja obiegu dokumentacji oraz właściwego przepływu informacji wewnątrz firmy,

·       przesyłanie oraz wprowadzanie dokumentów do wewnętrznych systemów elektronicznych,

·       podpisywanie umów,

·       prowadzenie list obecności,

·       obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

·       obsługa komputera i urządzeń biurowych,

·       inne prace biurowe,

·       zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,

·       pozostałe zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

·       dobra znajomość obsługi pakietu Office,

·       umiejętność organizacji pracy własnej,

·       sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,

Mile widziane:

·       znajomość j. ukraińskiego

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 910237313