2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko Administracyjno-biurowe

Zakres obowiązków :

realizowanie zadań administracyjno-biurowych:

-obsługa rozmów telefonicznych,

- przyjmowanie dokumentów, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej; porządkowanie i archiwizacja dokumentów,

-obsługa spotkań

-obsługa urządzeń biurowych

- zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze i biurowe

- bieżąca obsługa klientów

-pokazywanie mieszkań i lokali potencjalnym najemcom

-sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych

wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania :

 - samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania

 - dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość, miła aparycja

 - dobra znajomość komputera (Word, Excel) i urządzeń biurowych

- dyspozycyjność

- aktywne prawo jazdy kategorii B

- komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)

- mile widziane doświadczenie w hotelarstwie

 Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

-umowę o pracę na pełen etat

-niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912169714