2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jawor
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz już dziś do młodego zespołu Hydraulic-Master. Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją zamówień produktów z branży hydrauliki siłowej oraz sterowań radiowych do maszyn i urządzeń. Współpracujemy z klientami z całego świata. Jeżeli jesteś odważną osobą, pozytywnie nastawioną otwartą na nowe kontakty, chcesz zdobyć ciekawą wiedze już dziś wyślij CV.

Zakres obowiązków:

-archiwizacja i przekazywanie dokumentów firmy, stały kontakt z księgowością oraz kadry

-Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przekierowanie do odpowiedniego działu

-Uzupełnianie arkuszy Excel , sprawdzanie korespondencji firmowe, odpowiadanie na emaile

-wprowadzanie dokumentacji do systemu

-dbanie o dobry wizerunek firmy

-Weryfikacja poprawności i ważności danych

Wymagania:

Wysoka kultura osobista, punktualność.

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Rzetelność

Dokładności, zaangażowania i skrupulatności

Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Oferujemy prace w Paszowicach w siedzibie firmy w milej atmosferze w młodym zgranym zespole.

Umowę o prace od poniedziałku do piątku od 7 do 15 lub 8-16 do wyboru

szkolenie na start

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 912341903