2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Russów
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Russów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak

Miejsce pracy: Russów 1A, koło Kalisza.

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak z siedzibą w Russowie koło Kalisza zajmuje się doradztwem oraz zaopatrzeniem gospodarstw w niezbędne artykuły do produkcji roślinnej. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy.

Twój Zakres obowiązków:

·         Wprowadzanie dokumentów zakupu do systemu

·         Współpraca z biurem księgowym

·         Nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą

·         Archiwizacja dokumentów

·         Obsługa zwrotów i reklamacji

·         Monitorowanie płatności faktur i rozliczeń

Nasze oczekiwania:

·         Doświadczenia na podobnym stanowisku

·         Mile widziana znajomość programu Subiekt

·         Mile widziana znajomość pakietu MS Office

·         Efektywnej organizacji pracy

·         Rzetelność

Kandydatom oferujemy:

·         Wsparcie podczas wdrożenia

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

·         Miłą i przyjazną atmosferę w zespole

·         Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

·         Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie prosimy o wysłanie swojego CV na wskazany adres mailowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”

Informujemy, że Administratorem danych jest Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak  z siedzibą w Russowie 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Klauzula Informacyjna dotycząca rekrutacji znajduje się w siedzibie firmy Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak .

Lokalizacja

Russów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Russów
ID: 912500652