2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szamotuły
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szamotuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z sektora Automotive w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem

  • wsparcie działu zakupów i sprzedaży w obsłudze klienta

  • wystawianie faktur

  • weryfikacja dokumentów wg. wytycznych

  • obsługa bieżących spraw związanych z prowadzeniem biura

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • skrupulatności, dokładności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz planowania zadań

  • znajomości obsługi pakietu MS Office

  • motywacja i proaktywne nastawienie do powierzonych zadań

  • komunikatywna znajomość języka obcego w mowie i piśmie (preferowany angielski)

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • umowę o pracę

  • ciekawą pracę w młodym energicznym zespole

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia w postaci formularza CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Szamotuły,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamotuły
ID: 912956431