2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa dokumentacji

  • ewidencjonowanie poczty

  • prowadzenie i archiwizacja korespondencji oraz dokumentów

  • koordynacja obiegu dokumentów

  • przyjmowanie faktur, opracowanie dokumentów dla księgowości, skanowanie dokumentów

  • telefoniczny kontakt z klientami

  • nadawanie/odbieranie różnego typu przesyłek (listy, paczki, kurier itp.)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie, rzetelność, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę na 1/2 etatu - 4h dziennie w przedziale 09:00-14:00

  • kompleksowe wdrożenie w obowiązki stanowiskowe,

  • zwrot kosztu dojazdów 300-400zł na miesiąc

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że Dział Rekrutacji skontaktuje się tylko z wybranymi osobami a numer podany w ogłoszeniu dostępny jest w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 909229417