2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma NALAZEK poszukuje pracownika biurowego - obsługa klienta w oddziale firmy w BYDGOSZCZY

Zadania (cel):

- Aktywne wsparcie działu handlowego w realizacji strategii sprzedażowych

- Pomoc w przygotowaniu prezentacji i ofert handlowych

- Komunikacja telefoniczna i mailowa z Klientem

-Współpraca z dostawcami

Profil kandydata :

- samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań

- bardzo dobra organizacja pracy

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

- mile widziane doświadczenie handlowe/sprzedażowe/w obsłudze Klienta

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia do pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,

- szkolenia produktowe.

Dodatkowe informacje w godzinach 8-16 pod numerem 60*******98

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści:

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909686661