2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biała Podlaska
Dodane 11 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy do prac biurowych

Wynagrodzenie

3 500 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą meblarską, działającą na rynku od ponad 13 lat.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego.

## Zakres obowiązków

- Zarządzanie funkcjonowaniem biura, bieżące prace administracyjne

- Organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze

- Budowanie efektywnej współpracy z innymi działami w firmie

- Tworzenie raportów i analiz

- Bezpośrednia komunikacja z klientem

## Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie

- Szybkość uczenia się i chęć podnoszenia kwalifikacji

- Znajomość pakietu MS Office

- Znajomość programów księgowych będzie dodatkowym atutem

- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

## Oferujemy

- Umowę o pracę na pełen etat ewentualnie przy statusie studenta umowę zlecenie

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- Przyjazną atmosferę pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Pracę zdalną z domu

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 917528874