2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Obrońców Pokoju
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy, Gliwice woj. śląskie

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GRUPA BMT jest firmą, której głównym przedmiotem działalności jest zarządzanie szeroko pojętym procesem inwestycyjnymi.

W swoich szeregach mamy świetnie wykwalifikowanych specjalistów, chętnie podejmujących wyzwania, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dzięki temu nasz zespół umiejętnie prowadzi i nadzoruje przygotowanie procesu inwestycyjnego, profesjonalnie zarządza fazą wykonawczą, dba o terminowość jej realizacji i zakończenia oraz chętnie pomaga i doradza w trakcie eksploatacji obiektu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko „pracownik administracyjno-biurowy” do pracy w biurze Zarządu Spółki.

Miejsce Pracy: Gliwice (woj. śląskie)

Zakres obowiązków:

  • rejestrowanie oraz weryfikowanie pod względem formalnym korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

  • współpraca z poszczególnymi działami organizacyjnymi w zakresie koniecznym do należytego wykonywania powierzonych zadań,

  • przygotowywanie projektów umów, aneksów, uchwał, zarządzeń, pism oraz weryfikowanie ich zgodności z innymi dokumentami.

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizacja,

  • kontakt z urzędami i instytucjami,

  • współpraca z biurem rachunkowym i kancelarią prawną,

  • dokonywanie zakupów i zamówień zgodnie z wytycznymi i procedurami,

  • rejestrowanie i rozliczanie wydatków biurowych,

  • realizowanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy biurowej,

  • dobra znajomość urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office w szczególności Excel, Word,

  • dyspozycyjność, rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność,

  • łatwość komunikacji werbalnej i pisemnej,

  • prawo jazdy Kat. „B”,

  • umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dobrą atmosferę pracy oraz dużą samodzielność w działaniu,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie.

  • premie świąteczne oraz kwartalne uzależnione od wyników w pracy.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 909226869