2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Cieszyn
Intermarche Cieszyn
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik administracyjno-biurowy Intermarche Cieszyn

Wynagrodzenie

2 500 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnimy na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie raportów kasowych

  • pełna odpowiedzialność za stan gotówki w kasie (wpłata utargów dziennych do kasy, ujęcie wszystkich operacji gotówkowych w raportach, rozliczenia gotówki z bankiem)

  • odpowiedzialność za korespondencję przychodzącą i wychodzącą

  • utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w firmie

  • wystawianie faktur, not obciążeniowych, rozliczanie bonów towarowych

  • współpraca z działem księgowości

WYMAGANIA:

  • chęci do pracy, gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • biegła obsługa komputera, dobra znajomość programów MS Office (excel, word)

  • dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

  • wykształcenie min.średnie

  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uzależnione od wyników pracy oraz zaangażowania

  • elastyczny czas pracy, praca na pół etatu lub umowę zlecenie

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami na to stanowisko.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 878736192