2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Porażyn
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy OD ZARAZ!!!

Lokalizacja

Porażyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS :

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

  • Pracownik administracyjno- biurowy

TWOJE ZADANIA :

  • obsługa sekretariatu ( przyjmowanie, wysyłka listów, skanowanie dokumentów, zakupy art.  biurowych, środków czystości, sporządzanie zamówień, wysyłka paczek, poszukiwanie mieszkań dla pracowników, hoteli).

  • wystawianie faktur,

  • kontrola dziennych kart pracy pracowników,

  • kontrola e-mail firmowego, drukowanie dokumentów,

  • opisywanie faktur - przyporządkowanie do danego kontraktu i sprzętu,

  • archiwizacja dokumentów

  • rozliczanie produkcji ,

  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Exel , Word

WYMAGANIA :

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość, komunikatywność

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

OFERUJEMY :

  • przeszkolenie na podane stanowisko

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :

  • Porażyn 54A/B , 64-330 Opalenica

Prosimy o kontakt osoby , gotowe na długą współprace chcące podjąć prace od zaraz Zainteresowanych proszę o przesłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu;

Lokalizacja

Porażyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Porażyn
ID: 913897937