2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjno-Biurowy /Pomoc Księgowej

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY/POMOC KSIĘGOWEJ

Placówka Oświatowa poszukuje osoby na stanowisko:

- Pracownik administracyjno-biurowy / Pomoc księgowej

 Zakres obowiązków:

· praca w arkuszach kalkulacyjnych Excel,

· przygotowanie dokumentów do księgowości,

· wprowadzanie płatności do systemu bankowego,

· wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, ·

. pomoc w pracach kadrowych i księgowych,

Wymagania:

· doświadczenie w księgowości min rok czasu (niekoniecznie samodzielne stanowisko).

· dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office w szczególności Excela,

· mile widziana znajomość programu Enova,

· wykształcenie min. średnie ekonomiczne, mile widziany/a student/ka kierunków:     ekonomiczny, finanse, rachunkowość,

· bardzo dobra organizacja pracy,

· skrupulatność, dokładność, sumienność,

· zaangażowanie w pracę,

· chęć nauki i rozwijania wiedzy,

· umiejętność pracy w zespole,

 · mile widziane doświadczenie kadrach

 Oferujemy:

· pracę w młodym, energicznym zespole,

 · możliwość rozwoju zawodowego,

 · praca biurowa od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pomiędzy

7 a    17,

· wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia,

· pakiet medyczny,

· gwarantujemy możliwość przyuczenia i opiekę merytoryczną doświadczonych księgowych, kadrowych,

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909364197