2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żary
Dział Personalny oddział Enkapsulacja
Dodane 08 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy - Saint-Gobain oddział Enkapsulacja

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KIM JESTEŚMY?

SEKURIT ENKAPSULACJA

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Zajmujemy się produkcją enkapsulowanych szyb wykorzystywanych jako komponenty do produkcji szyberdachów, a także modułów szyb tylnych. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, BMW, Ford czy Tesla. Chcesz pracować dla firmy, która produkuje co drugą szybę samochodową w Europie?

Dołącz do naszego zespołu!

OFERTA:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • 300 zł miesięcznie dofinansowania do posiłków

  • Darmowe konsultacje dietetyczne i treningi personalne online

  • Darmowe konsultacje psychologiczne i prawne online

  • Sponsorowana prywatna opieka  medyczna

  • Bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa korespondencji

  • praca z dokumentami (edycja, formatowanie)

  • skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów

  • bieżące zadania administracyjno-biurowe (np. składanie zamówień)

  • organizacja wizyt gości zewnętrznych- obsługa spotkań

  • wsparcie działu personalnego/administracji w codziennych obowiązkach

  • wsparcie w organizacji wydarzeń branżowych

  • wsparcie w dbaniu o wellbeing w firmie

NASZE WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, Outlook)

  • dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność, skrupulatność, sumienność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • sprawna obsługa urządzeń biurowych

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (42-530) przy ul. Szklanych Domów 2, numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000092278, numer NIP: 9281005205, REGON: 970434546, o kapitale zakładowym w wysokości 335 075 400,00 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 901298252