2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Strumień
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno - biurowy / staż

Lokalizacja

Strumień

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strumieniu

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie spraw administracyjno - biurowych,

  • prowadzenie korespondencji,

  • wsparcie Działu Księgowości, Działu Administracji Zasobów Mieszkaniowych

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • wysoki poziom komunikatywności i kultury osobistej

  • znajomość obsługi sprzętów biurowych i pakietu Office

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

    Wymagany status bezrobotnego zarejestrowanego w PUP w Cieszynie.

Lokalizacja

Strumień,

Śląskie

Śląskie, Strumień
ID: 911019420