2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno - biurowy (Warszawa Mokotów)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakład Pracy Chronionej Clar System zatrudni na stanowisko:

Pracownik administracyjno - biurowy

Zakres obowiązków:

  • wsparcie obiegu dokumentów – przygotowywanie dokumentacji do podpisu, jej ewidencjonowanie i rozdysponowywanie

  • organizacyjne i administracyjne wsparcie dla Biura i pracowników

  • tworzenie zestawień, raportów, analiz

  • obsługa petentów, ścisła współpraca z Działem Kadr

Nasze wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie

  • sumienność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia, podejmowanie inicjatywy

  • bardzo dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku

  • cierpliwość – nawet jeśli ktoś pyta o to samo po raz dziesiąty

  • obsługa Office 365 (Word, Excel, Power Point, Outlook

  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

To oferujemy:

  • umowa o pracę

  • rozwój zawodowy

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do szkoleń

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910260298