2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-finansowy

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

RenX Polska sp. z o.o. poszukuje do swojego biura we Wrocławiu przy ulicy Przyjaźni kandydata/ kę na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • sporządzanie firmowej dokumentacji,

  • obsługa korespondencji firmowej,

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i kontrahentami i bankami

  • organizowanie spotkań biznesowych

  • zarządzanie płynnością finansową

  • planowanie budżetu oraz monitorowanie wykonania budżetu w czasie

Kandydat, którego szukamy musi posiadać następujące umiejętności/cechy:

  • znajomość obsługi MS Office

  • status studenta

  • wymagana jest inicjatywa, elastyczność, precyzja i dbałość o szczegóły;

  • zdolność do wielozadaniowości i efektywnego zarządzania czasem.

  • zaangażowanie, chęć nauki i umiejętność pracy w grupie,

  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej;

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie

  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku pracy

  • perspektywę długoletniej współpracy

W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez RenX Polska sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Przyjaźni 6/U5, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911872034