2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostrzeszów
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjno-Magazynowy

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiorek Smaki Tradycji - firma zajmująca się produkcją wędlin tradycyjnych zatrudni pracownika administracyjno- magazynowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji dot. zakupów, sprzedaży,

  • obsługa klienta,

  • realizacja zadań związanych z dystrybucją produktów,

Wymagania:

  • obsługa pakietu Microsoft Office,

  • doświadczenie związane z pracą w produkcji spożywczej,

Oferujemy:

  • praca na pełny etat 5 dni w tygodniu,

  • elastyczny grafik pracy,

  • praca w niewielkim, zgranym zespole,

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz przesłania CV.

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 915442001