2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Poznań
  7. Sekretariat, recepcja - Grunwald
Dodane 14 maja 2024

Pracownik administracyjny

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • Lafrentz Polska Sp. z o.o., firma z blisko 30-letnim doświadczeniem działająca w branży usług nadzoru i projektowania w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, budownictwa kubaturowego, usług remontowych, budowlanych i deweloperskich, obrotu nieruchomościami oraz odnawialnych źródeł energii poszukuje do biura zarządu Pracownika administracyjnego.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad funkcjonowaniem sekretariatu firmy (kontakt z klientami, łączenie rozmów, dbanie o obieg korespondencji, bieżące monitorowanie spraw itp.)

    • dbanie o zaopatrzenie biura

    • bieżąca współpraca z obsługą techniczną budynku, firmą sprzątającą, dostawcami, firmami kurierskimi itp.

    • obsługa administracyjna oficjalnych spotkań w biurze

    • współpraca administracyjna i merytoryczna ze wszystkimi działami

    • prowadzenie kalendarza spotkań i podróży służbowych Zarządu

    • samodzielne realizowanie zleconych bieżących zadań

    Nasze wymagania

    • biegła znajomość języka angielskiego

    • umiejętność planowania i organizacji pracy

    • komunikatywność i współpraca zespołowa

    • biegła obsługa MS Office

    • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę (praca w godzinach: poniedziałek-czwartek 7:30-16:00, piątek 7:30-13:30)

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • możliwość rozwoju osobistego

  • współpracę z doświadczonym zespołem

  • gwarantujemy przyjemną, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • wygodny parking

W CV należy umieścić informację, iż zapoznaliście się Państwo z treścią poniższej klauzuli informacyjnej RODO "Potwierdzam, że zapoznałem/am się z informacją dotyczącą przetwarzania danych przez Lafrentz Polska Sp. z o.o."

Informujemy, iż skontaktujemy się wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918267617