2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 17 maja 2024

Pracownik administracyjny

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korespondencji (wpisywanie do książki korespondencji przychodzącej i wychodzącej, szykowanie listów i paczek do wysyłki),

  • Zamawianie wszelkiego rodzaju materiałów biurowych,

  • Wprowadzanie faktur do systemu zarządzającego obiegiem faktur kosztowych i przypisywanie ich do odpowiedniej osoby,

  • Inne zadania administracyjne.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Sumienność i dokładność,

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań,

  • Dobra znajomość obsługi komputera (w tym MS Office) i urządzeń biurowych,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość podpisania umowy o pracę po okresie próbnym,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Karta Multisport),

  • Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 8 godzin dziennie.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918928207