2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Lutowiska
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny - obsługa wagi

Lokalizacja

Lutowiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Nazwa Firmy: Zakład Produkcji Czarna Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja: Kamieniołom Czarna

Stanowisko: Pracownik Administracyjny/Obsługa Wagi

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełny etat

Opis stanowiska:

Jako pracownik administracyjny/obsługa wagi w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za zarządzanie codziennymi operacjami biurowymi oraz obsługę wagi przemysłowej. Szukamy osoby zorganizowanej, która potrafi efektywnie zarządzać różnorodnymi zadaniami administracyjnymi.

Obowiązki:

  • Obsługa wagi przemysłowej i dokumentowanie wyników ważeń.

  • Wprowadzanie danych do systemów komputerowych i zarządzanie bazą danych.

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją, w tym fakturami i raportami.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta i dbałość o dobre relacje.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się obsługi nowych systemów informatycznych.

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”

Lokalizacja

Lutowiska,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lutowiska
ID: 914652902