2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Dąbrowa Górnicza
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny obszaru HR

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma gastronomiczna świadcząca usługi na terenie dużego zakładu pracy na terenie Dąbrowy Górniczej – ArcelorMittal Poland, poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku pracownika administracyjnego obszaru HR.

Wymagania:

- wykształcenie średnie

- dobra znajomość obsługi programów word, excel

- wiedza z zakresu HR poparta co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym w dziale kadrowym/płacowym

- znajomość kodeksu pracy (umiejętność wyszukiwania danych i informacji związanych z tematyką HR)

- doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym - mile widziane

- obsługa SAP - mile widziana

- cierpliwość, skrupulatność, terminowość, umiejętność dostosowywania się do ciągłych zmian, umiejętność pracy pod presją czasu.

- absolutna dyskrecja

Podstawowy zakres zadań:

- kompletowanie dokumentacji przy przyjęciu pracownika wg ustalonych standardów,

- skierowania na badania, ustalanie szkoleń, pilnowanie terminów,

- zawieranie umów cywilno-prawnych wg ustalonych standardów

- rozliczanie czasu pracy pracowników

- rozliczenia umów cywilno-prawnych

- realizacja zamówień odzieży i środków czystości dla pracowników

- bieżąca współpraca z działami korporacyjnymi HR oraz firmą podwykonawczą kadrowo-płacową

- wykonywanie zestawień i analiz na potrzeby zarządu i kierownictwa.

- udział w szkoleniach

- weryfikacja wewnętrznych regulaminów, zarządzeń związanych z HR

- rekrutacja pracowników liniowych

Oferujemy:

- umowa o pracę

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

- stabilne zatrudnienie w dużej firmie z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku

 - przeszkolenie, wdrożenie i wsparcie zespołu

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- świadczenia socjalne – dofinansowania do kolonii, zapomogi, paczki, wczasy pod gruszą

- możliwość zapisania się do Związków Zawodowych.

Planowany termin rozpoczęcia pracy: maj-czerwiec 2024 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 909401476