2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Fabryka Naukowców
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Administracyjny – Płatny staż/praktyka

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Naukowców jest placówką edukacyjną i organizatorem kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. W związku z dynamicznym rozwojem i nadchodzącym sezonem wakacyjnych poszukujemy wsparcia w działaniach administracyjno-biurowych na okres 2 miesięcy (z możliwością pracy stałej).

Staż płatny (umowa zlecenie) w Gliwicach (centrum), godziny do ustalenia (20-30 godz/tygodniowo)

Obowiązki: przygotowywanie i weryfikacja dokumentów, archiwizowanie dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, tworzenie zestawień, raportów i analiz, realizacja zadań administracyjno-biurowych.

Wymagania: wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, znajomość programów Word, Excel, umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy: przyjazną atmosferę w pracy, przeszkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i stałej pracy po zakończonym stażu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą OLX lub wypełnienie poniższego formularza aplikacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 914352864