2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko administracyjne.

Obowiązki:

  • administracyjne wsparcie biura

  • współpraca z działem księgowym i kadrowym

  • obsługa  klientów telefoniczna oraz mailowa klientów

  • reagowanie na zapytania klientów – rozmowy w języku polskim i angielskim

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • wystawienie faktur sprzedaży przez Comarch ERP

  • przygotowywanie raportów, analiz na potrzeby Zarządu spółki

  • obsługa korespondencji

  • inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnych – wymóg konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość systemu księgowego OPTIMA – mile widziana,

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem

  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w zespole i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • szkolenia, podnoszenie kwalifikacji,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon

  • karta multisport

Proszę załączyć klauzulę RODO w CV.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 908960319