2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Piaseczno
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Administracyjny w Dziale Bezpieczeństwa

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Prace administracyjne – dbanie o obieg dokumentów
  • Przygotowanie raportów oraz prezentacji do użytku wewnętrznego

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (certyfikat)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint)

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w branży ochrony

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Belsk Duży (pow. grójecki)
  • Praca na prestiżowym obiekcie
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualne
  • Stawka: 25-28 zł netto/h
  • Zapewniamy odpowiednie wdrożenie na stanowisku
  • Dofinansowanie  do posiłków
  • Paczki pracownicze
  • Praca w godzinach 08:30 – 16:30
  • Dofinansowanie do transportu PKS w wysokości 50% z miejscowości: Radom, Przysucha, Opoczno, Błędów,  Biała Rawska, Rawa Mazowiecka, Białobrzegi, Warka, Pionki, Nowe Miasto, Mogielnica

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Piaseczno
ID: 914608594