2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Czyżyny
Mobilis Sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Administracyjny z językiem Białoruskim / Rosyjskim

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy największym prywatnym operatorem komunikacji miejskiej, a nasze nowoczesne autobusy przewożą pasażerów Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Bydgoszczy. Obecnie w związku z rozwojem struktur oddziału Krakowskiego poszukujemy pracownika administracyjnego z językiem Białoruskim lub Rosyjskim.

Miejsce pracy: ul. Na Załęczu 1D

Twoje zadania:

·       Opieka nad nowo zatrudnionymi Pracownikami z zagranicy,

·       Komunikacja i rozwiązywanie spraw na linii Pracownik – Pracodawca,

·       Pomoc w zakwaterowaniu dla Pracowników,

·       Ścisła współpraca z działem Kadr, Rekrutacji i Szkoleń,

·       Wsparcie pracowników w adaptacji w Polsce,

·       Współpraca z firmami rekrutacyjnymi,

·       Przygotowanie dokumentacji pracowniczej.

  Wymagania:

·       Biegła znajomość j. polskiego oraz białoruskiego / rosyjskiego,

·       Pewne posługiwanie się komputerem oraz pakietem Microsoft Office,

·       Elastyczność w podejściu do zadań, energiczność,

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·       Pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,

·       Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

·       Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych osób,

·       Zatrudnienie na umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 914668291