2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zgorzelec
Citronex Trans Energy
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Biura Obsługi Klienta ASO MAN ZGORZELEC

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Do firmy Route A4 Sp. z o.o. wchodzącej do grupy spółek powiązanych z Citronex Trans Energy oraz będącej partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. poszukujemy specjalistów do Autoryzowanej Stacji Obsługi Samochodów Ciężarowych MAN w Zgorzelcu.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i posiadasz pokrewne doświadczenie zostań członkiem naszego zespołu na stanowisku:

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Zgorzelec, ASO MAN

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Biura obsługi klienta ASO MAN;

  • Obsługa Klientów Serwisu;

  • Dbanie o poprawność dokumentacji;

  • Rozliczanie płatności zleceń;

  • Kontakt z komórkami partnerów autoryzacyjnych;

  • Koordynacja współpracy między działami firmy.

Oczekujemy:

  • Komunikatywności;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Umiejętności budowania dobrych relacji z Klientem Serwisu;

  • Biegłej znajomości pakietu MS Office;

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;

  • Bogaty pakiet szkoleń w ramach posiadanych autoryzacji;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego wśród osób będącymi; specjalistami w swojej branży;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Benefity:

    • Zniżka na paliwo,

    • Rabaty na posiłki w restauracjach stacji,

    • Medicover Sport,

    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

    • Opieka medyczna

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 902933983