2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Biura Obsługi Klienta | Mercedes

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi ponad 30 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Citroen, DS, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, LEVC, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Opel, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: ul. Kolumny 3, Łódź

Nr ref.: BOK/2024/118

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego

  • budowanie kalendarza Działu Serwisu

  • wsparcie Działu Serwisu w zakresie obsługi posprzedażowej klienta

  • wsparcie działów wewnętrznych w zakresie dystrybucji informacji

  • administrowanie procesu reklamacji posprzedażowej

  • ścisła współpraca z zespołami produkcyjnymi i sprzedażowymi

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta

  • komunikatywności i zaangażowania

  • dynamizmu, samodzielności

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętności ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów

  • znajomości pakietu MS Office

  • wykształcenia minimum średnie

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 19:00 oraz w 1-2 soboty w miesiącu w godzinach 08:00 - 14:00

Dla Ciebie:

  • umowa o pracę

  • karta Multisport

  • bony i paczki świąteczne

  • karta medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • nieformalny dress code

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 914596777