2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kołobrzeg
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Biura Obsługi Klienta w Kołobrzegu

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon Firmowy Krispol - okna - drzwi - rolety poszukuje pracownika do Biura Obsługi Klienta, również bez doświadczenia.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta w siedzibie firmy oraz telefoniczna i mailowa komunikacja z klientami

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru okien, drzwi, bram garażowych, rolet i żaluzji zewnętrznych

  • Projektowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta

  • Opracowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami

  • Współpraca z działem produkcyjnym i technicznym w celu zapewnienia realizacji zamówienia zgodnie z oczekiwaniami klienta

Wymagania:

  • Komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

CV prosimy przesyłać na adres email podany poniżej lub składać osobiście w siedzibie firmy: ul. Jasna 5, Kołobrzeg 78-100. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 913624345