2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świdnica
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik Biura Pocztowego

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sodexo Polska aktualnie poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Świdnica

Zadania:

  • Przyjmowanie i obsługa korespondencji oraz przesyłek

  • Koordynowanie przepływu dokumentów służbowych

  • Współpraca z kurierami i dostawcami

  • Dostarczanie i odbieranie korespondencji oraz przesyłek

  • Dbanie o wygląd i porządek organizacyjny Biura Pocztowego

  • Inne drobne prace administracyjne

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość programów Excel, Word, PowerPoint

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na

    życie, bony świąteczne, karta sportowa Multisport, dodatkowe dni wolne na

    wolontariat, inicjatywy dobroczynne, płatny program poleceń pracowniczych, premie

    uznaniowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez OLX

W CV prosimy zawrzeć klauzule

[ ] Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i innych dokumentach aplikacyjnych zawierają dane osobowe w zakresie szerszym niż wynika to z art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z tym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Sodexo Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

[ ] Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych Sodexo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w tym umieszczenie danych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie przez okres 2 lat.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912989048