2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Kostrzyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik biura serwisu (Doradca serwisowy)

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Planowanie pracy warsztatu.

·         Obsługa zleceń serwisowych.

·         Obsługa magazynu części zamiennych.

·         Ścisła współpraca operacyjna z Mistrzem Serwisu w zakresie prowadzonych napraw pojazdów floty.

·         Kooperacja z podmiotami zewnętrznymi w zakresie dodatkowych napraw, regeneracji części itp.

·         Obsługa dokumentów kosztowych serwisu.

WYMAGANIA:

·         Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów ciężarowych.

·         Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office.

·         Odpowiedzialność za powierzone obowiązki i jakość wykonywanej pracy.

·         Sumienność i zaangażowanie.

·         Umiejętność pracy w zespole.

·         Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym.

·         Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu.

·         Mile widziane doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

·         Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie.

·         Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi.

·         Pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole.

·         Przyjazną atmosferę.

BENEFITY:

·         Prywatna opieka medyczna.

·         Spotkania integracyjne

·         Możliwość nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej.

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 912115519