2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Redłowo
Dodane Dzisiaj o 12:13

Pracownik Biura Zarządu

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 300 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz obiegu dokumentów

  • obsługa centrali telefonicznej oraz poczty firmowej

  • organizowanie podróży i spotkań biznesowych

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • obsługa spotkań w salach konferencyjnych i gabinetach Zarządu

  • dbałość o estetykę i czystość w firmie

  • współpraca ze wszystkimi działami spółki

  • dokonywanie zakupów na potrzeby wewnętrzne firmy

  • prowadzenie rejestru artykułów zakupionych na potrzeby wewnętrze firmy

  • współpraca z firmami świadczącymi usługi outsourcingowe

  • prowadzenie samochodu służbowego

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • dyskrecja i wysoka kultura osobista

  • wysoko rozwinięty talent organizacyjny

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność (praca w godzinach 7-17, 8 godzin dziennie)

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dogodną lokalizację z dobrze rozwiniętą infrastrukturą transportową

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • imprezy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 916444932