2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowe Zadybie
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Nowe Zadybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

P.P.H.U „DAR – KLIMA” Nowe Zadybie k/ Kłoczewa

Zajmująca się produkcją kanałów wentylacyjnych oraz akcesoriów do wentylacji, a także klimatyzacją i chłodnictwem.

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko Pracownik biurowy.

Wymagania:

- wykształcenie w kierunku profilu firmy

- znajomość technologii produkcji kanałów wentylacyjnych i akcesoriów wentylacyjnych,

-umiejętność wyceny elementów wentylacyjnych - kosztorysowanie

- samodzielne wykonywanie powierzonych obowiązków

- komunikatywność

- umiejętność wykonywania wielu zadań

-mile widziana znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

- fakturowanie/ obsługa programu

- przygotowywanie zamówień, pism, umów wg wzorów, prowadzenie stanu magazynowego

-wysyłka i odbiór towarów,

- obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych,

-wycena elementów wentylacyjnych- kosztorysowanie,

- zaopatrywanie biura w materiały biurowe oraz inne artykuły

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, jesteś osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną oraz komunikatywną, potrafisz dobrze obsługiwać sprzęt biurowy, a także pakiet MS Office (Word, Exel itp.) wyślij CV.

Tel : 6 0 4 8 2 9 1 7 5 lub 6 0 6 7 8 6 3 2 7

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

-niezbędne narzędzia pracy,

-praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (ofercie pracy) dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik biurowy prowadzonego przez PPHU DAR-KLIMA z siedzibą Nowe Zadybie 5C, 08-550 Kłoczew.

Lokalizacja

Nowe Zadybie,

Lubelskie

Lubelskie, Nowe Zadybie
ID: 903853495