2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Michałowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik biurowo-magazynowy

Lokalizacja

Michałowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się sprzedażą tekstylnych rolet okiennych poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizowanie zadań administracyjnych związanych z działaniem biura

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • pilnowanie terminów nadań przesyłek

  • nadzorowanie stanów magazynowych

  • wspieranie członków zespołu w różnych zadaniach, zgodnie z potrzebami i wymaganiami

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę

  • szkolenie wstępne

  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagamy:

  • podstawowej znajomości Microsoft Excel

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość platformy BaseLinker oraz programu Subiekt GT

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DecoDesign Rafał Małkowicz z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej również „RODO”), informujemy, że:

1)     administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Małkowicz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: RAFAŁ MAŁKOWICZ DECODESIGN, ul. Krakowska 104, 32-091 Michałowice NIP: 6551623591, REGON: 121289917, dalej: Administrator,

2)     Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą:

a)      na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy,

b)     na podstawie Pani/Pana zgody – w razie podania innych danych osobowych, niż dane, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy,

c)      w celu przeprowadzenia przez Administratora postępowania rekrutacyjnego na stanowisko pracy,

3)     Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej,

4)     Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z postępowania rekrutacyjnego,

5)     posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

6)     ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO,

7)     Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

8)     podanie przez Panią/Pana danych osobowych, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest obowiązkowe na potrzeby postępowania rekrutacyjnego, o ile pracodawca tego zażąda, a niepodanie tych danych może wiązać się z nierozpatrzeniem zgłoszenia kandydata do pracy,

podanie przez Panią/Pana danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, a brak ich podania nie wiąże się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami dla kandydata do pracy.

Lokalizacja

Michałowice,

Małopolskie

Małopolskie, Michałowice
ID: 648947377