2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kęty
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik biurowo-magazynowy

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent odzieży dziecięcej zatrudni pracownika na stanowisko biurowo - magazynowe.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie zadań administracyjnych związanych z działaniem biura

  • kompletowanie zamówień hurtowych i detalicznych

  • pilnowanie terminów wysyłki zamówień hurtowych i detalicznych

  • nadzorowanie stanów magazynowych

  • tworzenie raportów sprzedażowych, ofert dla klientów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (po okresie próbnym)

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    • przyjazną atmosferę

    • szkolenie wstępne

      Wymagamy:

      • dobrej znajomości programów Office, w szczególności Microsoft Excel

      • znajomości języka angielskiego (poziom min.B1)

      • dyspozycyjności, dokładności, komunikatywności

      Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 911039205