2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Jelcz-Laskowice
Dodane 13 maja 2024

Pracownik biurowo - magazynowy/kierowca - Jelcz-Laskowice

Wynagrodzenie

4 800 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowa z branży automotive poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynowo - biurowy/ kierowca

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Region: dolnośląskie

Opis Stanowiska:

  • praca magazynowo – biurowa

  • kompletowanie zamówień i ich pakowanie

  • rozładunek dostaw i przyjecie towaru

  • wystawianie dokumentów magazynowych

  • wystawianie systemowych dokumentów kurierskich

  • sporadyczna dostawa i odbiór towaru samochodem firmowym

  • dbanie o powierzone mienie i czystość miejsca pracy

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dobrej obsługi komputera

  • umiejętności pracy w zespole

  • dobrej organizacji pracy

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy ( możliwe szkolenie na koszt firmy)

  • chęć do pracy i rozwoju umiejętności

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • spokojna atmosfera w pracy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony ( po 3 mies. okresie próbnym )

  • pewne wynagrodzenie co miesiąc

  • pracę od poniedziałku do piątku od 7.00 - 15.00

  • dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne

  • telefon komórkowy smartphone bez limitu

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • szkolenie przygotowujące do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 918020623