2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rybnik
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowo-magazynowy, obsługa klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 4 301 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Cześć!

Jesteśmy firmą sprzątającą i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika biurowo-magazynowego oraz do obsługi klienta.

Jeżeli:

-jesteś otwarty/-a na ludzi

-posiadasz prawo jazdy kat. B

-znasz obsługę komputera

-stawiasz na swój rozwój

to szukamy właśnie Ciebie :)

Mile widziane osoby po szkole, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku pracy.

Nie wymagamy żadnego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Jedyny wymóg - musisz być zarejestrowany/-a w Urzędzie Pracy.

Zakres obowiązków:

-kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami

-pozyskiwanie nowych klientów przez portale ogłoszeniowe

-tworzenie raportów zwrotnych z oceną klienta

-przyjmowanie dostaw oraz wydawanie towarów

-dostarczanie towarów na obiekty zewnętrzne

-proste prace biurowe

Oferujemy:

-umowę o pracę na cały etat [4300,00 brutto]

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego Medicover

-służbowy samochód

-imprezy integracyjne

-możliwość rozwoju, szkoleń oraz wyjazdów na targi branżowe [również za granicę]

-elastyczne godziny pracy

-przyjazną atmosferę oraz młody zespół pracowników

-upominki świąteczne oraz urodzinowe

-brak monotonii w pracy

Prosimy o przesyłanie CV w wiadomości na OLX.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 918874930