2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łowicz
Dodane 09 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HALLSTER SERWIS z Łowicza, zajmująca się serwisem wymienników ciepła, poszukuje kolejnego pracownika do swojego zespołu na stanowisko Pracownik biurowy.

Miejsce pracy: Łowicz

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami

  • asystowanie Zarządowi oraz organizowanie spotkań

  • przygotowanie pism urzędowych, sprawozdań, raportów

  • zamawianie materiałów biurowych oraz technicznych

  • wspieranie pracy działu technicznego oraz handlowego

  • obsługa sklepu internetowego (aktualizacje, sprzedaż, wysyłka)

Wymagane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie min. średnie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • doskonała organizacja pracy

  • skrupulatność i sumienność

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ubezpieczenie grupowe

  • Medicover sport

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • umowę o pracę po okresie próbnym

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz i wysłanie CV.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.hallster.pl

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 917144722