2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rypin
Dodane 13 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Unikat zajmuje się produkcją reklamy świetlnej od 2001 roku. Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają nam oferować klientom produkty oparte o najwyższą jakość materiałów przy udziale najnowszych technologii. Poszukujemy pracownika biurowego, który będzie wsparciem działu handlowego.

Zakres obowiązków:

·         wsparcie działu handlowego w zakresie kompleksowego koordynowania procesu realizacji kontraktów i zamówień

·         kontakt z klientami i ich bieżąca obsługa w zakresie przetwarzanych zamówień

·         administracyjna obsługa procesu realizacji zleceń

·         monitorowanie obiegu dokumentów

·         wsparcie zespołu w zakresie zlecania produkcji

Wymagania:

·         komunikatywność

·         dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

·         znajomość pakietu MS Office

·         wykształcenie min. średnie

Dodatkowy atut:

·         doświadczenie w branży reklamowej

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         wsparcie podczas wdrożenia

·         niezbędne narzędzia podczas pracy

·         pakiet ubezpieczeń (m.in. medycyna pracy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 918133913