2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wiązów
Dodane 20 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Wiązów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik administracyjno – biurowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość obsługi komputera, pakiet Microsoft Office,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • komunikatywność,

  • sumienność,

  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego (mile widziana).

  • umiejętność radzenie sobie z terminową i jakościową realizacją zadań z wielu dziedzin funkcjonowania firmy;

  • umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy;

  • samodzielność, sumienność i zaangażowanie;

  • wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Opis Stanowiska:

  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami,

  • przyjmowanie i weryfikacja zamówień od kontrahentów,

  • koordynowanie delegacji pracowników zagranicznych ( transport, noclegi),

  • przygotowywanie dokumentów księgowo – kadrowych dla biura rachunkowego

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8-16

  • ciekawą, stabilną pracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych klikając przycisk Aplikuj!

Lokalizacja

Wiązów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wiązów
ID: 919506515