2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biała Podlaska
Dodane Dzisiaj o 08:53

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjno- usługowe FD-3 sp. z o.o. zatrudni pracownika biurowego

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie lub wyższe

- biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office i urządzeń biurowych

- mile widziana znajomość programu WF MAG

- minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-samodzielność w działaniu i wielozadaniowość

- rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

- wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

- dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym )

- umiejętność zarządzania czasem pracy własnej

- zdolność ustalenia priorytetów zadań

- otwartość na zmiany oraz kreatywność i innowacja w działaniu

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- aktywna współpraca z zarządem spółki

- redagowanie pism, sprawozdań, zestawień

- obsługa programów magazynowych i fakturowych

- obsługa klienta ( telefoniczna oraz osobista ),kontakt i utrzymanie relacji z klientami

 - przygotowywanie dokumentacji do księgowości

- prowadzenie kasy i obsługa kasowa

- wsparcie zespołu w bieżących projektach

- monitorowanie płatności, faktur i rozliczeń

- obsługa spotkań wewnętrznych

- komunikacja ze wszystkimi działami firmy

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

- możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji

- pracę w systemie zmianowym oraz nienormowanych godzinach

Prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 791234806