2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kępno
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PROPAK OPAKOWANIA Sp. z o.o. Sp.K z siedzibą Krążkowy poszukuje kandydatów na stanowisko:

 PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Krążkowy k. Kępna.

 Zakres obowiązków:

  •  kontakt z klientami (telefoniczny i e-mail)

  • przyjmowanie i opracowanie zamówień przychodzących od Klienta

  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP

  • zamawianie surowca

  • wsparcie zespołu w bieżących projektach

  • prowadzenie rejestrów

  • wystawianie faktur, wz, pz, itp.

  • przygotowanie dokumentów dla działu księgowego

  • inne prace logistyczne i biurowe

      Wymagamy:

  •       bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (umiejętność szybkiego pisania, obsługa programów: word, excel na poziomie zaawansowanym),

  •      minimum 3 lata doświadczenia w pracy biurowej

  •      znajomości systemu Comarch ERP Optima

  •      wykształcenie min. średnie

  •      umiejętności szybkiego łączenia faktów i różnych dokumentów,

  •      samodzielności oraz odpowiedzialności i szybkości w swoich działaniach,

  •      skrupulatności, rzetelności i terminowości w realizowaniu zadań

  •      dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów

  •      lojalności i poufności,

  •      umiejętności pracy w zespole,

  •      wysokiej kultury osobistej i komunikatywności.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (pełne ubezpieczenie)

  • wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Propak Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. "

 Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Propak Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie możliwość  kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 810902510