2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kętrzyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ECM Group Polska S.A. (www.ecmg.pl) – firma inżyniersko-doradcza, świadczącą usługi z zakresu nadzoru inwestorskiego w sektorach tj. transport, ochrona środowiska, budownictwo ogólne,

poszukuje osoby na stanowisko  Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

- obsługa biura w godzinach jego pracy

- prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- prace administracyjne

- obsługa spotkań w biurze Inżyniera

- współpraca z Inspektorami Nadzoru

- archiwizacja danych

- inne polecenia Dyrektora ds. Realizacji Kontraktów oraz Inżyniera Kontraktu.

Wymagania:

- wykształcenie średnie,

- obsługa MS Office, oraz urządzeń biurowych,

- operatywność i dyspozycyjność,

- umiejętność współpracy, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,

- komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- pozytywne nastawienie w życiu osobistym i zawodowym,

Oferujemy:

- pracę z doświadczonym zespołem,

- interesujące wyzwania zawodowe oraz rozwój osobisty.

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 872382047