2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chojęcin Szum
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Chojęcin Szum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Chojmex zatrudni

PRACOWNIKA BIUROWEGO :)

do obsługi sklepu internetowego

Obowiązki:

  • Koordynacja działań i operacji biurowych, aby zapewnić efektywności i zgodność z polityką firmy.

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz nadzór nad wysyłką paczek.

  • Pomoc w terminowym wypełnianiu i składaniu wszystkich wniosków dotyczących transakcji związanych z klientami.

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Raportowanie postępów pracy biura do kierownictwa wyższego szczebla.

  • Wspieranie procedur księgowych i budżetowych firmy.

  • Pomaganie współpracownikom, gdy jest to możliwe.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Zdolności radzenia sobie z wyzwaniami

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office

    Ze swojej strony oferujemy:

    • Stabilną pracę, terminowe wynagrodzenie

    • Pracę w młodym zespole

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o: przesłanie CV przez portal OLX

Lokalizacja

Chojęcin Szum,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chojęcin Szum
ID: 885692916