2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Konary
Dodane 31 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Konary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma BLS Sp. z o.o. zatrudni pracownika biurowego, miejsce wykonywania pracy Konary 1A, 99-314 Krzyżanów.

Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów magazynowych,

  • sporządzanie sprawozdań magazynowych i odpadowych,

  • obsługa systemu BDO, prowadzenie ewidencji oraz sprawozdawczość w tym zakresie,

  • kontrola zaksięgowanych dokumentów i dostaw,

  • sporządzanie zestawień dla dostawców,

  • kontrola dokumentacji przepływu towarów,

  • obsługa programu wagowego i i kompletacja potrzebnych dokumentów wywozowych,

  • kontrola nad korespondencją wchodzącą i wychodzącą,

  • pobieranie i wysyłanie prób handlowych,

  • prowadzenie książki ruchu pojazdów,

  • prowadzenie dokumentacji ilościowej pojemników,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • raportowanie do przełożonego,

  • czynna współpraca z działem księgowości.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze BDO i gospodarce magazynowej (warunek konieczny)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • obsługa sprzętu biurowego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • skrupulatność i dokładność,

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w rodzinnej atmosferze.

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcam do aplikowania dokumentów za pośrednictwem portalu lub osobiście w Firmie BLS Sp. z o.o. konary 1A, 99-314 Krzyżanów. www.bls.com.pl

Lokalizacja

Konary,

Łódzkie

Łódzkie, Konary
ID: 901040978