2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konstantynów Łódzki
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • bieżąca realizacja zamówień internetowych i telefonicznych

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • obsługa sprzedaży na platformie internetowej

  • import zamówień do systemu

  • wprowadzenie warunków handlowych

  • wystawienie dokumentów sprzedaży i przygotowanie listów przewozowych

  • aktualizacja oferty na stronie www

  • pomocnicze prace biurowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta

  • biegła znajomość obsługi komputera, Ms Office

  • wykształcenie min. średnie

  • zaangażowanie, dyspozycyjność, solidność, kreatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziana znajomość oprogramowania Insert GT (Subiekt, Gestor)

Co oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracy,

  • interesującą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ubezpieczenie i karty sportowe,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość podniesienia kwalifikacji.

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 890874793