2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Brzeziny
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik biurowy

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma mięsna z Brzezin zatrudni osobę na stanowisko pracownik biurowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        weryfikacja kontrahentów

·        organizacji zleceń w programie VMS

·        wystawianie dokumentów w programie Symfonia

·        obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej

·        dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

·        utrzymanie dobrych relacji z klientem

·        przygotowanie dokumentacji wysyłkowej

WYMAGANIA:

·        sprawne posługiwanie się pakietem MS Office i urządzeniami biurowymi

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        wykształcenie min. średnie znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

·        wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        pracę w świetnej atmosferze i przyjaznym zespole

·        pracę w systemie dwuzmianowym

·        Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

·        Pełen etat

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Szkolenie oraz uzyskanie niezbędnego doświadczenia

·        Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 891329812