2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wąchock
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Wąchock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę dla Pracownika Biurowego:

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Lokalizacja: Wąchock

Firma: Wędliny z Wąchocka Nowak Sp.k

Opis Stanowiska: Szukamy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, która dołączy do naszego zespołu jako Pracownik Biurowy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakres obowiązków biurowych, wspierając działalność firmy w codziennej pracy naszego biura ,

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników, zleceniobiorców,

  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy;

  • Współpraca z urzędami i instytucjami zewnętrznymi

  • Obsługa korespondencji (poczta elektroniczna i tradycyjna)

  • Przyjmowanie i obsługa telefonów oraz zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta

  • Przyjmowanie zamówień

  • Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja

  • Wspieranie działań związanych z administracją firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego CV do dnia 12.04.2023r

Uwaga: Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wąchock,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Wąchock
ID: 910311316