2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Zagadki
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Zagadki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Mebli ''Banasiak'' z siedzibą w Zagadkach zatrudni osobę

na stanowisko: Pracownik biurowy

OPIS STANOWISKA:

  • stała komunikacja (mailowa i telefoniczna) z klientem

  • sprzedaż internetowa ( Allegro, Strona Internetowa ) oraz sprzedaż stacjonarna Salon Meblowy

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, ze znajomością obsługi arkusza kalkulacyjnego

  • wprowadzanie danych do systemu;

  • przygotowywanie dokumentów i ich prawidłowy obieg zgodnie z zasadami firmy;

  • prace administracyjno-biurowe.

  • atutem będzie znajomość programu: Photoshop CS6 oraz programów do lekkiej obróbki grafiki

  • obsługa urządzeń biurowych: kserokopiarka, skan, kasa fiskalna

  • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych (etykiety na paczki, dokumenty transportowe itp.)

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Kontakt telefoniczny 53*****44 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Lokalizacja

Zagadki,

Łódzkie

Łódzkie, Zagadki
ID: 910812192